Zemědělství a lesnictví

Zemědělství a lesnictví

Zemědělství a lesnictví hrají integrální roli v péči o krajinu, boji proti klimatickým změnám a zajištění potravinové bezpečnosti a soběstačnosti. Zaměřujeme se proto na projekty, které podporují tzv. climate smart praktiky – tedy praktiky zohledňující klimatické změny a pomáhající proti nim bojovat, či jim vzdorovat.

Hledáme komplexní řešení - často postavené na kombinaci tradičních znalostí, či druhů a moderních postupů, někdy i za pomoci inovativních technologíí.

Zemědělství a lesnictví nevnímáme jako jednotlivé sektory, ale jako obor úzce související s hospadeřením s půdou, vodou v krajině, odpadem, možný zdroj obnovitelných energií, zabezepečením přístupu k potravinám a bohatého nutričního příjmu, přístupu na trh, tvorbě práce a rozvoji celých oblastí a komunit.

Zaměřujeme se tak na jednotlivé aspekty v rámci studií a analýz a pracujeme na přípravě a realizaci komplexních projektů, které adresují více problematik zároveň a pomáhají vytvořit udržitelné ekologické systémy a přispívají rozvoji celých komunit.

logo

Odebírat newsletter

Nezmeškejte žádné novinky!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů