Net zeto & CSR

Net zeto & CSR

Jako nezisková organizace se aktivně podílíme na naplňování globálních rozvojových strategií, včetně udržitelných rozvojových cílů tzv. SDGs. V rámci těchto aktivit i napomáme soukromému sektoru v tvorbě a naplňování tzv. Company Shared Responisbility programů a poskytujeme i expertní služby spojené s cíli programu Net zero, který má za účel snížit emise do roku 2030 a 2050.

Díky naší předchozí zkušenosti práce v soukromém a korporátním sektoru, různých zemí světa a jednotlivým expertízám, jsme schopni doporučit inovativní přístupy a postupy jak se k těmto cílům přiblížit, či je naplnit. Zároveň jsme připraveni vést jednotlivé doplňující programy pro různé společnosti ze soukromého sektoru, které jsou zaměřeny na životní prostředí, včetně zacházení s přírodními zdroji, rozvoj komunit, cirkulární ekonomiku, společenské spotřební vzorce apod.

Rádi poskytneme i nezávislý monitoring těchto programů a další doporučení pro budoucí strategie.

Kromě konkrétních cílů jako je Net Zero máme rovněž přímé zkušenosti s naplňováním strategie UN Global Compact, jejím firemním monitoringem a reportováním a můžete nás za tímto účelem oslovit ať už pro práci v ČR nebo jakékoliv nejen rozvojové zemi světa.

logo

Odebírat newsletter

Nezmeškejte žádné novinky!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů