Věříme v partnerství, přenos a sdílení zkušeností napříč sektory i obory pro tvorbu lepší budoucnosti v rozvojovém i rozvinutém světě

Co děláme

V rámci našich činností se soustředíme na komplexní projekty související s oblastí životního prostředí, zemědělství, lesnictví, managementu vodního a odpadového hospodářství, sociálního rozvoje a celkového života jednotlivců i celých komunit.

Naším cílem je umožnit dialog mezi jednotlivými experty a organizacemi z oboru a podněcovat k vzájemné spolupráci. Nelimitujeme se spoluprací pouze v rámci neziskového sektoru, ale naopak věříme v mezisektorová partnerství, tedy také se soukromými společnostmi, výzkumnými institucemi, či vládními institucemi.

Kromě samotné realizace, monitoringu a evaluací projektů, také usilujeme o profesionalizaci a budování kapacit neziskových organizací v oblasti přípravy, vedení a monitoringu projektů, případně odborných kapacit oborových institucí.

Zároveň dlouhodobě usilujeme o transparentní výběrová řízení, někdy i za cenu hlasité konstruktivní kritiky. Věříme, že i nově vzniklé, či male neziskové organizace mají mnohdy co nabídnout a rádi bychom se zasloužili o transparentnější, vstřícnější a nediskriminační prostředí.

logo

Odebírat newsletter

Nezmeškejte žádné novinky!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů