Usilujeme o zlepšení v oblasti zemědělství, lesnictví, životního prostředí, sociálního rozvoje a celkového života jednotlivců i celých komunit.

Kdo jsme

Development Alliance, z. s. je organizace založená v roce 2019 zaměřující se na rozvojovou a humanitární pomoc v České republice i v zahraničí. Naše organizace staví na předešlých zkušenostech svých členů z jednotlivých oborů i sektorů a reaguje na nutnost tvoření mezioborových a mezisektorových partnerství pro efektivnější, dlouhodobé a udržitelná řešení.

Více o nás

Co děláme

V rámci našich činností se soustředíme na komplexní projekty související s oblastí životního prostředí, zemědělství, lesnictví, managementu vodního a odpadového hospodářství, sociálního rozvoje a celkového zlepšení života jednotlivců i celých komunit.

Naším cílem je umožnit dialog mezi jednotlivými experty a organizacemi z oboru a podněcovat k vzájemné spolupráci. Nelimitujeme se spoluprací pouze v rámci neziskového sektoru, ale naopak věříme v mezisektorová partnerství, tedy také se soukromými společnostmi, výzkumnými institucemi, či vládními institucemi.

Aktuality

Naši partneři

logo

Odebírat newsletter

Nezmeškejte žádné novinky!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů